Oto Lastikçi

Oto Lastikçi

Oto Lastikçi

Oto lastikçi servisi olarak otomobillerin ve motorlu araçların lastiklerini tamir ederek, değişmesi gerektiğinde değiştirmekte, ihityaca göre çözümler üretmekteyiz. Günümüzde her geçen gün araç sayıları artış göstermektedir bununla birlikte araçlarda oluşan sorunlarında sayısı her geçen gün artmaktadır. Araçlardaki en önemli parçalardan bir tanesi araçların lastikleridir. Lastikler gerek yol tutuş olsun gerekse daha güvenli bir seyahat edilmesi bakımından çok önemlidir. Yeni çıkan zorunlu kanunlar kış aylarının kar ve sert geçtiği ile bölgelerde kış lastiğinin kullanımı gerekli hale gelmiştir.

Güleryüzlü Çalışanlarla Müşteri Memnuniyeti

Birçok şirket aracı ve şahıs araçları yaz bitiminde kışa girmeden önce genellikle Kasım ayı sonunda kış lastiklerini takmak için oto lastikçi hizmetlerimizden faydalanmaktadır. Firmamıza 24 saat telefonla ulaşabilirsiniz. Canlı müşteri temsilcimize ulaşarak her türlü lastik ihtiyaçlarınız için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ayrıca nöbetçi araç çekicimiz ve 24 saat nöbet esasına görere hizmet veren işinde uzman kaliteli, sıcakkanlı, güleryüzlü ve müşterinin memnuniyetini düşünen ustalarımızla karşılaştığınız sorunlara ivedi olarak müdahale ederek sorunu çözmektedir. Firmamız yeniliklere her zaman açıktır. Kullandığımız araç ve aletlerimizi her geçen gün teknolojinin vermiş olduğu imkanlarla yenilemekte, son model araç ve aksesuarlarla size hizmet vermekteyiz. Oto lastikçi olarak bir diğer görevimiz araçları yolda kaldığı zaman derhal müdahale ederek müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermektir. istanbulun bir  çok ilçesinde hizmet sağlamaktayız. örneğin Tura Oto Lastikçi olarak herhangi bir arama motorunda arama gerçekleştirdiğinizde araması gerçekleştirdiğinizde de hedefimiz size ulaşabilmek ve en iyi hizmeti sağlayabilmektir.

Oto Lastikçi Hizmetimizle Zamandan Tasarruf Sağlayın

Bizler Oto lastikçi olarak gelişen günümüz araçlarının lastiklerinin tamirlerinde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek vinç ve lastikleri araca sabitleyen vidaları otomatik bijon anahtarları ile kısa bir sürede sökerek araç sahibinin hemen zamandan tasarruf etmesini hemde mağduriyetinin bir an önce giderilmesi için çaba sarfederiz. Günümüze teknolojilerinin bütün imkanlarını kullanarak 7/24 Oto Lastik Yol Yardım desteğini sizlere hizmet vermekle birlikte günün her saati canlı destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Bu sayede biz de sizlere en hızlı en kolay yoldan hizmet vermiş olmamın mutluuğunu yaşarız. Önceliğimiz olan mutlu müşteri sloganımızı hızlı bir şekilde gerçekleştirmiş oluruz. Önceliğimiz, sizin memnuniyetiniz. Araçlarımızda bulunan sıfır lastiklerle isterseniz anında eski lastiklerinizi de değiştirebilir sizin daha güvenli bir şekilde yolculuk gerçekleştirmenizi sağlamaktan ötürü mutluluk duyarız.